OPINIE KLIENTÓW

Firma Zamigam Ewelina Pawluś wykonała dla nas na bieżąco tłumaczenie Kongresu „Akademia Śląska 2020+. Nauka Wobec Wyzwań Regionu” odbywającego się w Katowicach przy ul. Ligonia 46.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy nadzieję na dalszą.
Chcielibyśmy przekazać wyrazy uznania dla wysokich kwalifikacji tłumaczy gwarantujących bardzo dobrą jakość tłumaczeń oraz obsługe klienta na najwyższym poziomie.
Mogę polecić firmę Zamigam jako profesjonalnego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Renata Rot-BarskaPrezes Zarządu, Sun & More sp. z o.o.

OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU

Uczestnikom kursu zadaliśmy pytanie: „Czy poleciłbyś/abyś kurs Zamigam innym osobom? Dlaczego?” Poniżej przedstawiamy anonimowe odpowiedzi.

W bardzo przystępny sposób przekazywane są informacje na temat PJM oraz kultury i życia Głuchych. Ponadto w tak krótkim czasie przyrost wiedzy z różnych zakresów jest wysoki i mamy okazję sprawdzić się w rozmowie z osobą Głuchą.

Polecam każdemu kto chciałby nauczyć się nowego języka albo interesuje go kultura Głuchych.

Kurs pozwala na szybkie zdobycie wiedzy podstawowej i ćwiczenie nabytych umiejętności w praktyce.

Tak, bardzo polecam! Kurs bardzo dobrze przygotowuje, prowadząca bardzo miła i cierpliwa. Wszystko pokaże i wytłumaczy na spokojnie.

Jest to doskonała szansa aby poszerzyć informację o świecie, który dla sprawnych ludzi może wydawać się obcy a dla innych jest codziennością. Pozwala to zwiększyć swoje kompetencje na rynku pracy, jednocześnie zwracając uwagę na innych. Pośrednio wpływa to na wzrost wrażliwości względem drugiego człowieka. Jednocześnie na kursie możemy poznać nowe, świetne osoby.

© Copyright – 2017 zamigam.pl Język migowy – tłumacz i szkolenia