KURSY JĘZYKA MIGOWEGO KRAKÓW I KATOWICE

Poziom A1 (poziom podstawowy)

Kurs rozpoczyna się 24 – tego września 2019. Składa się z 48 lekcji, trwa 16 tygodni i jest zorganizowany dla grup do 15 osób. Spotkania odbywają się w Krakowie w każdy wtorek.  Koszt kursu to 600 zł. Wszystkie materiały są w cenie kursu. Po kursie wydajemy Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Języka Migowego PJM na poniomie A1.

Data rozpoczęcia:  24 wrzesień 2019,  godz: 17:15

Lokalizacja:  Pl.Inwalidów

Cena:  600 pln


Zapisy odbywają się poprzez wpłatę Zaliczki w wysokości 200 zł tytułem  “PJM A1 + Imię i Nazwisko”

na konto Idea Bank  96 1950  0001  2006  0031  8890  0001

(Prześlij mi również informację z kontaktem do siebie)

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 531 792 963 lub mailowo na inkapawlus@gmail.com

Poziom A2 (poziom doskonalący)

Rozpoczęcie 23 – ego września 2019. Kurs jest organizowany dla osób znających już podstawy języka migowego. Spotkania będą odbywać się w Krakowie w każdy poniedziałek. Koszt: 650zł. Materiały są w cenie kursu. Po kursie wydajemy Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Języka Migowego PJM na poziomie A2. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 531 792 963 lub mailowo na inkapawlus@gmail.com

Data rozpoczęcia:  23 wrzesień 2019,  godz: 17:15

Lokalizacja:  Pl.Inwalidów

Cena:  650 pln

Zapisy odbywają się poprzez wpłatę Zaliczki w wysokości 200 zł tytułem  “Kurs A2 + Imię i Nazwisko”

na konto Idea Bank  96 1950  0001  2006  0031  8890  0001

(Prześlij mi również informację z kontaktem do siebie)

OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU

Uczestnikom kursu zadaliśmy pytanie: „Czy poleciłbyś/abyś kurs Zamigam innym osobom? Dlaczego?”

W bardzo przystępny sposób przekazywane są informacje na temat PJM oraz kultury i życia Głuchych. Ponadto w tak krótkim czasie przyrost wiedzy z różnych zakresów jest wysoki i mamy okazję sprawdzić się w rozmowie z osobą Głuchą.

Więcej odpowiedzi znajduje się w zakładce OPINIE.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURSY JĘZYKA MIGOWEGO W KRAKOWIE I KATOWICACH?

Język migowy to narzędzie pozwalające na komunikowanie się z osobami niesłyszącymi. Dla wszystkich posiadających potrzebę poznania go, doskonałym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kursy języka migowego w Krakowie prowadzone przez Ewelinę Pawluś. Uczestnicząc w nich poznasz znaki niezbędne do porozumiewania się w tym języku, a także kulturę i możliwości adaptacji w świecie głuchych.

Uczestnictwo w kursach języka migowego w Krakowie niesie ze sobą szereg korzyści – oczywistym jest, że najważniejszą z nich jest zdobycie nowej umiejętności, czyli posługiwania się tym językiem, niemniej jednak, nie jest to jedyna zaleta. W jej efekcie będziesz mógł bowiem bez problemu porozumiewać się z bliskimi, którzy nie słyszą, zacieśnić z nimi więzi, a także zdobyć niesłyszących przyjaciół, na relację z którymi nie mógłbyś liczyć, nie znając specyfiki ich świata.

JAK WYGLĄDA KURS JĘZYKA MIGOWEGO W KRAKOWIE I KATOWICACH?

Istnieje wiele szkół oferujących kursy języka migowego w Krakowie, jednak nie każda z nich jest w stanie zapewnić optymalny przebieg nauki. Do osiągnięcia pożądanych rezultatów jest bowiem niezbędne zarówno przygotowanie metodyczne, jak i posiadanie przez osobę prowadzącą zajęcia cech takich jak otwartość, empatyczność czy kontaktowość. Tylko dzięki nim mogą być one interesujące oraz zagwarantować uczniom pełen komfort i swobodę. Pamiętaj, że uczestnictwo w kursach języka migowego w Krakowie nie ma być przykrym obowiązkiem, lecz sprawiać Ci ogromną radość.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych przez nas kursów języka migowego w Krakowie. Najważniejsza jest dla nas panująca w ich trakcie atmosfera, niemniej jednak, przykładamy równie dużą wagę do wyników osiąganych przez uczniów. Z tego względu staramy się sukcesywnie wdrażać innowacyjne metody nauczania oraz zawsze być przygotowanym do zajęć. Ponadto, jako że zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dostosowujemy program nauczania do jego umiejętności oraz preferencji.

NAUKA JĘZYKA MIGOWEGO – JAK TO WYGLĄDA?

Prowadzone przez nas kursy z języka migowego w Krakowie składają się z 48 lekcji i trwają 12 tygodni. W celu realizacji zajęć spotykamy się grupą popołudniami w wybrany dzień tygodnia i w przyjaznej atmosferze uczymy się nowych znaków komunikacyjnych. Grupy składają się z 10 – 15 osób, co zapewnia optymalne rezultaty oraz pozwala nam w indywidualny sposób podejść do każdego z uczniów. Mamy nadzieję, że nasza praca nie pójdzie na marne oraz pozwoli Wam poznać język migowy na satysfakcjonującym poziomie.

Warto podkreślić, że dużym atutem przygotowanej przez nas oferty kursów języka migowego w Krakowie jest jej wyjątkowo atrakcyjna cena. Na przykład kurs na poziomie A1 kosztuje jedynie 600 złotych, gdzie wszystkie materiały niezbędne do efektywnej nauki są w cenie kursu. Serdecznie zapraszamy do zapisów drogą telefoniczną lub mailową. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

© Copyright – 2017 zamigam.pl Język migowy – tłumacz i szkolenia