KURSY JĘZYKA MIGOWEGO KRAKÓW

Poziom A1 (poziom podstawowy)

Kurs składa się z 48 lekcji, trwa 16 tygodni i jest zorganizowany dla grup do 15 osób. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godzinie 17:00 na pl. Inwalidów w Krakowie. Zaczynamy 25 WRZEŚNIA 2018. Koszt: 550zł. Wszystkie materiały są w cenie kursu. Po kursie wydajemy Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Języka Migowego PJM. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 531 792 963 lub mailowo na inkapawlus@gmail.com

Miejsce spotkań:    Wtorki, godz 17:00,  Pl. Inwalidów, Kraków

Start:   25 Wrzesień 2018

Koszt:    550 zł

Zapisy odbywają się poprzez wpłatę Zaliczki w wysokości 200 zł tytułem  “Kurs PJM Imię i Nazwisko”

na konto Idea Bank  96 1950  0001  2006  0031  8890  0001

(Proszę również o przesłanie informacji z kontaktem do siebie)

Są jeszcze wolne miejsca 🙂

Poziom A2 (poziom doskonalący)

Kurs jest organizowany dla osób znających już podstawy języka migowego.  Rozpoczęcie 24 WRZEŚNIA 2018. Koszt: 600zł. Materiały są w cenie kursu. Po kursie wydajemy Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Języka Migowego PJM na poziomie B1. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 531 792 963 lub mailowo na inkapawlus@gmail.com

Miejsce spotkań:    Poniedziałki, godz 17:00,  Pl. Inwalidów, Kraków

Start:    24 Wrzesień 2018

Koszt:    600 zł

Zapisy odbywają się poprzez wpłatę Zaliczki w wysokości 200 zł tytułem  “Kurs B1 Imię i Nazwisko”

na konto Idea Bank  96 1950  0001  2006  0031  8890  0001

(Proszę również o przesłanie informacji z kontaktem do siebie)

Są jeszcze wolne miejsca 🙂

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS JĘZYKA MIGOWEGO W KRAKOWIE?

Język migowy to narzędzie pozwalające na komunikowanie się z osobami niesłyszącymi. Dla wszystkich posiadających potrzebę poznania go, doskonałym rozwiązaniem będzie zapisanie się na kursy języka migowego w Krakowie prowadzone przez Ewelinę Pawluś. Uczestnicząc w nich poznasz znaki niezbędne do porozumiewania się w tym języku, a także kulturę i możliwości adaptacji w świecie głuchych.

Uczestnictwo w kursach języka migowego w Krakowie niesie ze sobą szereg korzyści – oczywistym jest, że najważniejszą z nich jest zdobycie nowej umiejętności, czyli posługiwania się tym językiem, niemniej jednak, nie jest to jedyna zaleta. W jej efekcie będziesz mógł bowiem bez problemu porozumiewać się z bliskimi, którzy nie słyszą, zacieśnić z nimi więzi, a także zdobyć niesłyszących przyjaciół, na relację z którymi nie mógłbyś liczyć, nie znając specyfiki ich świata.

JAK WYGLĄDA KURS JĘZYKA MIGOWEGO W KRAKOWIE?

Istnieje wiele szkół oferujących kursy języka migowego w Krakowie, jednak nie każda z nich jest w stanie zapewnić optymalny przebieg nauki. Do osiągnięcia pożądanych rezultatów jest bowiem niezbędne zarówno przygotowanie metodyczne, jak i posiadanie przez osobę prowadzącą zajęcia cech takich jak otwartość, empatyczność czy kontaktowość. Tylko dzięki nim mogą być one interesujące oraz zagwarantować uczniom pełen komfort i swobodę. Pamiętaj, że uczestnictwo w kursach języka migowego w Krakowie nie ma być przykrym obowiązkiem, lecz sprawiać Ci ogromną radość.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych przez nas kursów języka migowego w Krakowie. Najważniejsza jest dla nas panująca w ich trakcie atmosfera, niemniej jednak, przykładamy równie dużą wagę do wyników osiąganych przez uczniów. Z tego względu staramy się sukcesywnie wdrażać innowacyjne metody nauczania oraz zawsze być przygotowanym do zajęć. Ponadto, jako że zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dostosowujemy program nauczania do jego umiejętności oraz preferencji.

NAUKA JĘZYKA MIGOWEGO – JAK TO WYGLĄDA?

Prowadzone przez nas kursy z języka migowego w Krakowie składają się z 48 lekcji i trwają 12 tygodni. W celu realizacji zajęć spotykamy się grupą popołudniami w wybrany dzień tygodnia i w przyjaznej atmosferze uczymy się nowych znaków komunikacyjnych. Grupy składają się z 10 – 15 osób, co zapewnia optymalne rezultaty oraz pozwala nam w indywidualny sposób podejść do każdego z uczniów. Mamy nadzieję, że nasza praca nie pójdzie na marne oraz pozwoli Wam poznać język migowy na satysfakcjonującym poziomie.

Warto podkreślić, że dużym atutem przygotowanej przez nas oferty kursów języka migowego w Krakowie jest jej wyjątkowo atrakcyjna cena. Na przykład kurs na poziomie A1/A2 kosztuje jedynie 450 złotych, gdzie wszystkie materiały niezbędne do efektywnej nauki są w cenie kursu. Serdecznie zapraszamy do zapisów drogą telefoniczną lub mailową. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej.

© Copyright – 2017 zamigam.pl Język migowy – tłumacz i szkolenia